Fotografia produktowa

Oferujemy wykonanie fotografii produktowej dla celów komercyjnych i e-commerce. Jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia przedmiotów o wymiarach [SxWxG] 50 x 70 x 30 cm i wadze do 25kg.

Zdjęcia Packshot - 2D

Zdjęcia Packshot to standardowa forma fotografii produktowej stosowana w e-handlu - sklepy internetowe, portale aukcyjne. Zdjęcia tego typu są również wykorzystywane w katalogach, ulotkach czy gazetkach reklamowych. Zdjęcia wykonujemy w urządzeniu ORBITVU Alphashot XL co pozwala nam na zapis w formacie .PNG zdjęcia bez tła lub . JPG z tłem w dowolnie wybranym kolorze.

Zdjęcia obrotowe 360°

Zdjęcia obrotowe 360° to alternatywna metoda multimedialnej prezentacji produktów. Wykorzystanie fotografii tego typu pozwala na dokładne przedstawienie przedmiotu z każdej strony. Wykorzystujemy ujęcia 36 klatek i łączymy je w obrotową prezentację. Nasze zdjęcia obrotowe wyróżniają się zarówno wysoką jakością, jak również imponującą płynnością animacji, dzięki czemu mogą stanowić doskonałe uzupełnienie oferty sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych, stron firmowych, prezentacji multimedialnych. Zdjęcia wykonujemy w urządzeniu ORBITVU Alphashot XL zapis w formacie: .GIF z tłem w dowolnie wybranym kolorze.

Skontaktuj się z namiwszelkie prawa zastrzeżone 2018